Uitslagen voorrondes jeugd competitie 2016-2017

1 Diana Musabayeva 8.0 8 36.0
2 Robbe Tempels 7.0 9 33.5
3 Arthur Coorevits 6.0 10 31.5
4 Gabriël Papazov 5.0 6 38.5
5 Manu Thienpondt 5.0 10 34.0
6 Alice Francken 5.0 8 32.5
7 Johnny De Coster 4.5 7 31.0
8 Maya Burssens 4.0 8 29.5
9 Oscar Vandermeulen 4.0 10 30.0
10 Josse Willocq 3.5 8 30.5
11 Jorian Burssens 3.0 4 34.0
12 Ruben Burssens 3.0 6 29.0
13 Jack Vertongen 3.0 6 27.0
14 Bahhadin Mamadof 3.0 6 25.5
15 Loïc Debrulle 3.0 8 24.0
16 Lander Vandewalle 2.5 8 27.0
17 Victor Vandewalle 2.5 8 24.0
18 Mateo Plomp 2.5 8 23.5
19 Noor Vanlaer 1.5 9 26.5

Ronde 1 30-09-2016

1 Noor Vanlaer Gabriël Papazov 0-1
2 Maya Burssens Josse Willocq 0-1
3 Loïc Debrulle Manu Thienpondt 0-1
4 Victor Vandewalle Johnny De Coster 0-1
5 Arthur Coorevits Lander Vandewalle 1-0
6 Alice Francken Ruben Burssens 1-0
7 Robbe Tempels Oscar Vandermeulen 1-0

Ronde 2 30-09-2016

1 Josse Willocq Alice Francken 0-1
2 Manu Thienpondt Robbe Tempels 0-1
3 Johnny De Coster Arthur Coorevits 0-1
4 Gabriël Papazov Lander Vandewalle 1-0
5 Loïc Debrulle Noor Vanlaer 1-0ff
6 Oscar Vandermeulen Maya Burssens 0-1
7 Ruben Burssens Victor Vandewalle 1-0

Ronde 3 18-11-2016

1 Alice Francken Robbe Tempels 0-1
2 Arthur Coorevits Noor Vanlaer 1-0
3 Loïc Debrulle Johnny De Coster 0-1
4 Maya Burssens Diana Musabayeva 0-1
5 Lander Vandewalle Mateo Plomp 1-0
6 Victor Vandewalle Oscar Vandermeulen 1-0

Ronde 4 18-11-2016

1 Robbe Tempels Arthur Coorevits 1-0
2 Manu Thienpondt Victor Vandewalle 1-0
3 Oscar Vandermeulen Alice Francken 0-1
4 Diana Musabayeva Lander Vandewalle 1-0
5 Noor Vanlaer Loïc Debrulle 0-1
6 Mateo Plomp Maya Burssens 0-1

Ronde 5 09-12-2016

1 Robbe Tempels Gabriël Papazov 0-1
2 Arthur Coorevits Manu Thienpondt 1-0
3 Diana Musabayeva Loïc Debrulle 1-0
4 Lander Vandewalle Josse Willocq 1-0
5 Victor Vandewalle Mateo Plomp 1-0
6 Bahhadin Mamadof Oscar Vandermeulen 0-1 d
7 Jack Vertongen Noor Vanlaer 1-0

Ronde 6 09-12-2016

1 Gabriël Papazov Arthur Coorevits 1-0
2 Loïc Debrulle Robbe Tempels 0-1
3 Manu Thienpondt Diana Musabayeva 0-1
4 Lander Vandewalle Victor Vandewalle ½-½
5 Josse Willocq Jack Vertongen 1-0
6 Oscar Vandermeulen Noor Vanlaer 1-0
7 Mateo Plomp Bahhadin Mamadof 1-0

Ronde 7 13-01-2017

1 Arthur Coorevits Diana Musabayeva 0-1
2 Johnny De Coster Manu Thienpondt 1-0
3 Alice Francken Maya Burssens 1-0
4 Josse Willocq Oscar Vandermeulen 1-0
5 Jack Vertongen Mateo Plomp 1-0
6 Bahhadin Mamadof Ruben Burssens 0-1
7 Noor Vanlaer Jorian Burssens 0-1

Ronde 8 13-01-2017

1 Diana Musabayeva Robbe Tempels 1-0
2 Arthur Coorevits Alice Francken 0-1
3 Johnny De Coster Josse Willocq ½-½
4 Ruben Burssens Manu Thienpondt 0-1
5 Oscar Vandermeulen Jack Vertongen 1-0
6 Maya Burssens Jorian Burssens 0-1
7 Mateo Plomp Noor Vanlaer ½-½

Ronde 9 03-02-2017

1 Alice Francken Diana Musabayeva 0-1
2 Robbe Tempels Josse Willocq 1-0
3 Manu Thienpondt Gabriël Papazov 0-1
4 Oscar Vandermeulen Arthur Coorevits 0-1
5 Jack Vertongen Lander Vandewalle 1-0
6 Victor Vandewalle Maya Burssens 0-1
7 Jorian Burssens Ruben Burssens 0-1
8 Mateo Plomp Loïc Debrulle 1-0
9 Noor Vanlaer Bahhadin Mamadof 0-1

Ronde 10 03-02-2017

1 Diana Musabayeva Gabriël Papazov 1-0
2 Robbe Tempels Johnny De Coster 1-0
3 Manu Thienpondt Alice Francken 1-0
4 Josse Willocq Arthur Coorevits 0-1
5 Maya Burssens Jack Vertongen 1-0
6 Ruben Burssens Oscar Vandermeulen 0-1
7 Jorian Burssens Mateo Plomp 1-0
8 Lander Vandewalle Bahhadin Mamadof 0-1
9 Loïc Debrulle Victor Vandewalle 1-0

Verslag Nationale interclub competitie ronde 7 en 8

In de zevende ronde werd alles op alles gezet om ploeg 2 in vierde reeks te houden.Daarom liet Joannes enkele spelers uit de eerste ploeg “zakken”.Dit lukte ,onze ploeg won met 1,5 -2,5 en zette dus een belangrijke stap naar de redding.Onze eerste ploeg,fel verzwakt,moest de wet van destekste ondergaan en verloor met4,5-1,5.Ondanks deze nederlaag bleven we toch mee aan de leiding! Onze “jonkies”geleid door onze Rudy,deed het goed en wonnen met 1.5-2.5. Proficiat!

 In de achtste ronde een identiek scenario :de versterkte tweede ploeg speelde sterk en won met 3-1, de redding is quasi zeker. Ook de eerste ploeg deed het voortreffelijk en won met 4-2 van hekkensluiter Artevelde 1. Onze jeugdploeg moest opnieuw leergeld betalen en verloor met 1-3 van geroutineerde tegenstanders.Proficiat voor Luk die een goede partij speelde en won!

Marck