Oost-Vlaams jeugdkampioenschap

Beste Mercatellers

We hebben terug 3 Oost-Vlaamse jeugdkampioenen in de club. 
Bij de -14 jarigen behaalde Diana de derde plaats met 5 op 7.  Ze wordt Oost-Vlaamse kampioene bij de meisjes in deze reeks.

Bij de -12 jarigen speelden onze Mercatellers 2 dagen op de borden 1, 2 en 3.
Maxim won de strijd voor de eerste plaats en is Oost-Vlaams jeugdkampioen met 6,5 op 7.
Jack haalde een voortreffelijke derde plaats met 5,5 op 7.
Artur staat op een mooie vijfde plaats met 5 op 7.
Maya, op de zevende plaats met 4,5 op 7, werd Oost-Vlaamse kampioene bij de meisjes.
Ruben Van Der Smissen, speelt voor de eerste maal mee en verrast ons met een twaalfde plaats en 4 op 7 (wat een prestatie!).

Bij de -12 jarigen is men verplicht te noteren, ik had zaterdagmorgen nog even de tijd om het Ruben aan te leren. Na 2 minuten kon ik er reeds met stoppen, het was al geklaard.

Alexander, die later begon dan zijn tweelingbroer Maxim, speelt steeds beter en behaalde 2,5 op 7.

Bij de -10 jarigen kon Luka 4 partijen winnen van de negen.

We kennen de capaciteiten van Luka en weten dat de bedenktijd van 20 minuten te kort is voor Luka.

Proficiat, jongens en meisjes voor de sterke prestaties op het Oost- Vlaams jeugdkampioenschap.

De uitslagen zijn te zien op www.caballos.be.

Vriendelijke groeten
Rudy3-oost-vlaamse-kampioenen

ONZE JEUGD OP HET DEBUTANTENTOERNOOI WACHTEBEKE 12.10.2O19

Debutantentoernooi stap 1 A

Eindklassement
1             Zain Moh’D                                                        Landegem          4

2             Van Ewijk Abel                                                                                  3
3             Heye Lucas LSV                                                Chesspirant     3
9             De Wever Daan                                               De Mercatel     2

Ronde 1
De Wever Daan                –              De Boel Kato                     1-0
Ronde 2
De Wever Daan               –              Van De Walle Jaimy        ½-½

Ronde 3
Clinckaert Casper            –              De Wever Daan               ½-½

Ronde 4
Van Volsem Lars               –              De Wever Daan                1-0

Debutantentoernooi stap 2 A

Eindklassement

1             Vandevelde Jannes                       Dworp                  4.0
2             Van Nieuwerburgh Gilles          Landegem          3.0
3             Botteman Mattice                         MSV                       3.0
6             Coorevits Victor                             De Mercatel      2.5

Ronde 1
Coorevits Victor               –              Decock Milo                       1-0
Ronde 2
Ducatteeuw Vic                –              Coorevits Victor               ½-½
Ronde 3
Coorevits Victor               –              Scheerlynck Louis           1-0
Ronde 4
Botteman Mattice          –              Coorevits Victor               1-0

Debutantentoernooi stap 2 B

Eindklassement
1             Garcet Ruben                  Wetteren                               4.0
2             Moerman Axl                   LSV-Chesspirant               3.5
3             Vinck Isolde                       LSV-Chesspirant              3.5
9             Wauters Finn                    De Mercatel                       2.0

Ronde 1
Moerman Axl                   –              Wauters Finn                    1-0
Ronde 2
Wauters Finn                    –              Batier Nuka                        1-0
Ronde 3
Wauters Finn                    –              Debyser Lennert             1-0
Ronde 4
Vinck Isolde                       –              Wauters Finn                    1-0

Debutantentoernooi stap 3 A

Eindklassement
1             Decraene Lotus               Waregem                           3
2             Alves Renato                    Dendermonde                 3
3             Lerinckx Niels                  Dworp                                  3
10           Duchateau Jasper        De Mercatel                      1

Ronde 1
Alves Renato                     –              Duchateau Jasper           1-0
Ronde 2
Duchateau Jasper           –              1 bye
Ronde 3
Duchateau Jasper           –              Maes Jasper                      0-1
Ronde 4
Duchateau Jasper           –              Peeters Yumi                    0-1

Debutantentoernooi stap 3 B

Eindklassement
1             Meert Maarin                            LSV-Chesspirant              4
2             Ghyselinck Tycho                    LSV-Chesspirant              3
3             Vandenhole Kobe                   Aalst                                        3
4             Thao Leuang Van Kieran    De Mercatel                        2

Ronde 1
Vandenhole Kobe                          –              Thao Leuang Van Kieran                              0-1
Ronde 2
 Thao Leuang Van Kieran          –              Van Vlierberghe Matthew-Vincent        1-0
Ronde 3
Meert Maarin                                  –              Thao Leuang Van Kieran                                1-0
Ronde 4
Thao Leuang Van Kieran            –              Vagenende Lars                                                 0-1