Onze jeugd op ‘t jeugdtoernooi Zottegem 11.11.2016

Beste Mercatellers

Hieronder de einduitslag van de reeksen -8 en -10 in Zottegem.
Al onze jeugdspelers mogen fier zijn met hun resultaat .
Ja , we zijn positief verrast door de goede resultaten die onze nieuwkomers behalen.
Het is leuk om jullie met zoveel inzet te zien spelen.
Proficiat aan allen, ik ben fier met wat we zagen op jullie schaakborden.

Vriendelijke groeten
Rudy

Eindklassement -8

Van Der Donckt Xander Zottegem 8.0/9
Coorevits Arthur De Mercatel 8.0/9
De Rycke Killian LSV-Chesspirant 6.0/9
Vertongen Jack De Mercatel 5.5/9
Burssens Maya De Mercatel 5.0/9
Musabayev Maxim De Mercatel 4.5/9
Vandewalle Victor De Mercatel 4.0/9
Van Der Goten Daan De Mercatel 4.0/9

Ronde 1 (11-11-2016)

Burssens Maya 1-0 Musabayev Maxim
Van Der Donckt Xander 1-0 Coorevits Arthur
De Boeck Brecht 0-1 Van Der Goten Daan
De Keukelaere Ruben 1-0 Vandewalle Victor
Vertongen Jack 1-0 David Ghosyan Niko

Ronde 2 (11-11-2016)

Ihm Thomas 1-0 Burssens Maya
Van Der Goten Daan 0-1 De Rycke Killian
Ameels Klaus 0-1 Vertongen Jack
Coorevits Arthur 1-0 Musabayev Maxim
Vandewalle Victor 1-0 De Boeck Brecht

Ronde 3 (11-11-2016)

Vertongen Jack 0-1 Ihm Thomas
Burssens Maya 1-0 Vandewalle Victor
Van Houtte Femke 0-1 Coorevits Arthur
Vynck Arnon 1-0 Van Der Goten Daan
Musabayev Maxim 1-0 Ameels Klaus

Ronde 4 (11-11-2016)

Coorevits Arthur 1-0 Ihm Thomas
Wauters Sarah 0-1 Burssens Maya
De Medts Joren 0-1 Vertongen Jack
Musabayev Maxim 0-1 Van Der Donckt Xander
Van Der Goten Daan 0-1 De Keukelaere Ruben
Vandewalle Victor ½-½ David Ghosyan Niko

Ronde 5 (11-11-2016)

Burssens Maya 1-0 Hanssens Daan
Vertongen Jack 0-1 Coorevits Arthur
Vynck Arnon 0-1 Vandewalle Victor
Ameels Klaus 0-1 Van Der Goten Daan
Van Moortel Guust 0-1 Musabayev Maxim

Ronde 6 (11-11-2016)

Coorevits Arthur 1-0 Hanssens Daan
De Rycke Killian 1-0 Burssens Maya
Wauters Sarah 0-1 Vertongen Jack
Vandewalle Victor 0-1 De Medts Joren
Van Der Goten Daan 1-0 David Ghosyan Niko
Musabayev Maxim 1-0 Van Houtte Femke

Ronde 7 (11-11-2016)

De Keukelaere Ruben 0-1 Coorevits Arthur
Burssens Maya 0-1 Van Der Donckt Xander
Vertongen Jack 0-1 De Rycke Killian
Vynck Arnon 1-0 Musabayev Maxim
Vandermeersch Victor 1-0 Van Der Goten Daan
Van Houtte Femke 0-1 Vandewalle Victor

Ronde 8 (11-11-2016)

De Rycke Killian 0-1 Coorevits Arthur
Burssens Maya 1-0 Vandermeersch Victor
Vandewalle Victor ½-½ Vertongen Jack
Musabayev Maxim ½-½ De Boeck Lieselore
Van Der Goten Daan ½-½ Van Moortel Guust

Ronde 9 (11-11-2016)

Coorevits Arthur 1-0 Burssens Maya
Hanssens Daan 0-1 Vertongen Jack
Vandermeersch Victor 1-0 Vandewalle Victor
De Boeck Lieselore ½-½ Van Der Goten Daan
Musabayev Maxim Bye

Eindklassement -10

Zouaghi Amir KGSRL Gent 8.0/9
Dreelinck Jacob Geraardsbergen 7.5/9
Nemegeer Arne Aalter 7.5/9
Musabayeva Diana De Mercatel 5.0/9
Van Der Meulen Oscar De Mercatel 3.0/9
Vandewalle Lander De Mercatel 3.0/9

Ronde 1 (11-11-2016)

Musabayeva Diana 0-1 Zouaghi Amir
Lambrecht Rune 1-0 Van Der Meulen Oscar
Vandewalle Lander 0-1 Cotman Lothar

Ronde 2 (11-11-2016)

Van Der Meulen Oscar 0-1 Kim Dennis
Vandewalle Lander 0-1 Musabayeva Diana

Ronde 3 (11-11-2016)

Dreelinck Jacob 1-0 Musabayeva Diana
Mathias Stevens 1-0 Vandewalle Lander
Van Der Meulen Oscar 1-0 Sonck Noor

Ronde 4 (11-11-2016)

Musabayeva Diana 1-0 Van Der Meulen Oscar
De Ridder Casper 0-1 Vandewalle Lander

Ronde 5 (11-11-2016)

De Keukelaere Mathias 1-0 Musabayeva Diana
Vandewalle Lander 0-1 Sonck Noor
Van Der Meulen Oscar 1-0 De Ridder Casper

Ronde 6 (11-11-2016)

Musabayeva Diana 1-0 Withouck Jonas
Mathias Stevens 0-1 Van Der Meulen Oscar
Vandenabeele Quinten 0-1 Vandewalle Lander

Ronde 7 (11-11-2016)

De Keukelaere Mathias 1-0 Van Der Meulen Oscar
Türksoy Enes 1-0 Musabayeva Diana
Vandewalle Lander 0-1 Zeegers Arthur

Ronde 8 (11-11-2016)

Musabayeva Diana 1-0 Kim Dennis
Van Der Meulen Oscar 0-1 Withouck Jonas

Ronde 9 (11-11-2016)

Lambrecht Rune 0-1 Musabayeva Diana
Vandewalle Lander 0-1 Vankeersbilck Ilias
Vandenabeele Quinten 1-0 Van Der Meulen Oscar