Alle berichten van Dirk Roosen

Jeugdschaakcriterium Turnhout 01.11.2018

Beste Mercatellers,

Onze jeugdspelers blijven fantastische resultaten behalen op de toernooien waar ze aanwezig zijn. Gisteren was het in Turnhout.

Luka mocht pronken met de beker bij de – 8 jarigen, een grote dikke proficiat.

Bij de -10 streden onze Mercatellers zoals gewoonlijk voor de podiumplaatsen en dan gebeurt het onvermijdelijke.
Ze moeten dan partijen tegen elkaar spelen voor de ereplaatsen, maar voor een partij begint is het niet te voorspellen wie de winnaar wordt.
Hun speelsterkte ligt vandaag zeer dicht bij elkaar, mits veel oefenen en toernooien spelen worden ze zoals onze ex- jeugdspelers, maar nu volwassenen.
In onze club, Maarten De Vleeschauwer, Mardoek Thienpondt, Jonathan Van Laeken en Elias Verhalle

Gisteren deelden Maxim, Jack en Maya de 3de plaats met 7 op 9

Vergeet ook niet dat in de eindrangschikking bij de plaatsen tussen 1 en 10 nog 2 Mercatellers waren met Mateo en Arthur

Lander in dezelfde leeftijdsgroep bij de -10 jarigen behaalde 4,5 op 9, dit is een prestatie om fier op te zijn.

Al onze jeugdspelers kunnen terugblikken op een mooi toernooi, Diana met een 5de plaats bij de -12 ook op het podium mogen we zeker niet vergeten te vermelden

Ook Jorian met 3.5 op 7 was maar een half punt verwijderd voor een podium plaats bij de 14 jarigen.

Ruben in de reeks van -16 jarigen behaalde 2,5 op 7. Oscar 3 op 7 en Stan 2 op 7, beiden bij de -12

Oskar met 4 op 9 en Victor met 2 op 9, beiden bij de -8  zijn fier en willen er het volgend toernooi in Zottegem terug bij zijn.

In bijgevoegde bijlage onze Mercatellers op het podium

Vriendelijke groeten
Rudy
turnhout-01-2turnhout-01-1

een paar data… op volgorde

 

zondag 25 november 2018 jeugdcriterium Gent
zondag 2 december 2018 Nationale Interclub 5
vrijdag 7 december 2018 Oost-Vlaamse interclub
vrijdag 14 december 2018 ligakampioenschap Oost-Vlaanderen
donderdag 27 december 2018 jeugdcriterium Brugge
vrijdag 28 december 2018 jeugdcriterium Brugge
vrijdag 11 januari 2019 Oost-Vlaamse interclub
zaterdag 12 januari 2019 debutantentoernooi Landegem
vrijdag 18 januari 2019 jeugdclubcompetitie 3
vrijdag 25 januari 2019 Oost-Vlaamse interclub (bye)
vrijdag 1 februari 2019 ligakampioenschap Oost-Vlaanderen
zondag 3 februari 2019 Nationale Interclub 6
vrijdag 8 februari 2019 jeugdclubcompetitie 4
zondag 10 februari 2019 Nationale Interclub 7
vrijdag 15 februari 2019 Oost-Vlaamse interclub
vrijdag 22 februari 2019 ligakampioenschap Oost-Vlaanderen 
vrijdag 22 februari 2019 jeugdclubcompetitie 5
zondag 24 februari 2019 Nationale Interclub 8
vrijdag 15 maart 2019 ligakampioenschap Oost-Vlaanderen
zondag 17 maart 2019 Nationale Interclub 9
vrijdag 22 maart 2019 jeugdclubcompetitie 6
vrijdag 29 maart 2019 ligakampioenschap Oost-Vlaanderen
zondag 31 maart 2019 Nationale Interclub 10
vrijdag 26 april 2019 jeugdclubcompetitie 7
zondag 28 april 2019 Nationale Interclub 11
vrijdag 10 mei 2019 jeugdclubcompetitie 8
zaterdag 18 mei 2019 debutantentoernooi Wetteren
vrijdag 24 mei 2019 jeugdclubcompetitie 9
 

 

Een paar data…

Debutantentoernooien

zaterdag 12 januari 2019 Landegem
zaterdag 2 maart 2019 LSV Chesspirant
zondag 7 april 2019 MSV Evergem
zaterdag 18 mei 2019 Wetteren

Oost-Vlaamse Interclub

vrijdag 7 december 2018 Ronde 4
vrijdag 11 januari 2019 Ronde 5
vrijdag 25 januari 2019 Ronde 6 (bye)
vrijdag 15 februari 2019 Ronde 7
vrijdag 1 maart 2019 Ronde 8
vrijdag 5 april 2019 Ronde 9

Nationale Interclub

zondag 2 december 2018 Ronde 5
zondag 3 februari 2019 Ronde 6
zondag 10 februari 2019 Ronde 7
zondag 24 februari 2019 Ronde 8
zondag 17 maart 2019 Ronde 9
zondag 31 maart 2019 Ronde 10
zondag 28 april 2019 Ronde 11

Jeugdclubcompetitie (Stap 2, 3)

vrijdag 18 januari 2019 Ronde 3
vrijdag 8 februari 2019 Ronde 4
vrijdag 22 februari 2019 Ronde 5
vrijdag 22 maart 2019 Ronde 6
vrijdag 26 april 2019 Ronde 7
vrijdag 10 mei 2019 Ronde 8
vrijdag 24 mei 2019 Ronde 9

Ligakampioenschap Oost-Vlaanderen

vrijdag 14 december 2018
vrijdag 1 februari 2019
vrijdag 22 februari 2019
vrijdag 15 maart 2019
vrijdag 29 maart 2019

Jeugdcriteriums

donderdag 27 december 2018 Brugge (2 dagen)
vrijdag 28 december 2018

Zondag 3 maart 2019 in Geel

Woensdag 1 mei 2019 in Aalter

Zondag 7 juli 2019 in Oostende

Zaterdag 06/04/2019 in Limburg

Woensdag 01/05/2019 in Aalter

Zaterdag 29/06/2019 in Landegem

Zondag 7/07/2019 in Oostende

Zaterdag 14/09/2019 in Leuven

Vrijdag 01/11/2019 in Turnhout

Maandag 11/11/ 2019 in Zottegem

Zondag 24/11/2019 in Gent

Zaterdag 28 en zondag 29/12/2019 in Brugge

Brugge (2 dagen)