Categorie archief: jeugdtoernooi 2018

Onze Mercatellers op ons jeugdtoernooi 31.08.2018

A-reeks  -20

Eindklassement Volwassenen

1 De Vleeschauwer Maarten 6.5/7
2 Roos David 5.5/7
3 Froeyman Helmut 5.5/7
5 Verhalle Elias 3.5/7
9 Lambrechts Luk 3.0/7

Ronde 1
Lambrechts Luk 0-1 Roos David
De Vleeschauwer M. 1-0 Roger Ost
Verzele Christophe 0-1 Verhalle Elias
Ronde 2
Langie Jeroen 0-1 De Vleeschauwer M.
Verhalle Elias 1-0 Philips Alessandro
De Bakker Mathisse 1-0 Lambrechts Luk
Ronde 3
Froeyman Helmut 1-0 Verhalle Elias
De Vleeschauwer M. 1-0 Roos David
Lambrechts Luk 0-1 Condes Alexie Sheen
Ronde 4
De Vleeschauwer M. ½-½ Froeyman Helmut
Verhalle Elias 1-0 De Blende Nando
Lambrechts Luk Bye
Ronde 5
Tomme Lowie 0-1 De Vleeschauwer M.
Vanhauwere Anton ½-½ Verhalle Elias
Philips Alessandro 0-1 Lambrechts Luk
Ronde 6
Verhalle Elias 0-1 De Vleeschauwer M
.Lambrechts Luk 0-1 Ost Roger
Ronde 7
De Vleeschauwer M. 1-0 Decruyenaere Robbert
Tomme Lowie 1-0 Verhalle Elias
Lambrechts Luk 1-0 Verzele Christophe

BC-reeks  -16-14

Eindklassement -16

1 Vanhoucke Kobe 4.5/7
2 Daels Emma 4.5/7
3 Heymans Berwout 4.5/7
4 Burssens Ruben 4.0/7

Eindklassement -14

1 Rogge Parcival 6.5/7
2 Decruyenaere Victor 5.0/7
3 Burssens Jorian 4.0/7
5 Tempels Robbe 3.0/7

Ronde 1
Heymans Berwout 1-0 Burssens Jorian
Daels Emma 1-0 Tempels Robbe
Burssens Ruben 0-1 Traest Alexander
Ronde 2
Burssens Jorian 1-0 Coppens Pieter
Tempels Robbe 0-1 Burssens Ruben
Ronde 3
Burssens Ruben 1-0 Burssens Jorian
Coppens Pieter 1-0 Tempels Robbe
Vanhoucke Kobe 0-1 Burssens Ruben
Burssens Jorian 1-0 Condes Adam Sean
Tempels Robbe Bye
Ronde 5
Daels Emma 1-0 Burssens Ruben
Tempels Robbe 1-0 Burssens Jorian
Ronde 6
Burssens Ruben 0-1 Decruyenaere Victor
Phlips Daan 1-0 Tempels Robbe
Burssens Jorian 1-0 Schoutteet Jared
Ronde 7
Sleypen Maxim 0-1 Burssens Jorian
Schoutteet Jared 0-1 Tempels Robbe
Burssens Ruben Bye

D-reeks  -12

Eindklassement

1 Cappan Pjotr 7.0/7
2 Musabayeva Diana 5.5/7
3 Dewever Niel 5.0/7

Ronde 1
Dewever Niel 0-1 Musabayeva Diana
Ronde 2
Musabayeva Diana 1-0 Xing Daniel
Ronde 3
Dutre Wonder 0-1 Musabayeva Diana
Ronde 4
Musabayeva Diana 1-0 Froeyman Hugo
Ronde 5
Cappan Pjotr 1-0 Musabayeva Diana
Ronde 6
Musabayeva Diana 1-0 Westerhof Joep
Ronde 7
Smolders Bavo ½-½ Musabayeva Diana

E-reeks  -10

Eindklassement

1 Coorevits Arthur 7.5/9
 2 Burssens Maya 7.0/9
 3 Plomp Mateo 7.0/9
 4 Musabayev Maxim 6.5/9
 5 Vertongen Jack 6.0/9
 11 Thao Leuang Kieran 5.0/9
 12 Van Der Goten Daan 4.5/9
 15 Beuseling Lander 4.0/9
 19 Musabayev Alexander 3.5/9
 21 Honraet Kobe[ 1.5/9

 

Ronde 1

Coorevits Arthur 1-0 Tanase Bogdan
Vertongen Jack 1-0 Burssens Maya
Van Der Goten Daan 0-1 Musabayev Maxim
Thao Leuang Kieran 0-1 De Rycke Killian
Verhaeghe Clement 0-1 Beuseling Lander
Plomp Mateo 1-0 Decraene Merlijn
Musabayev Alexander 1-0 Honraet Kobe

Ronde 2

Musabayev Maxim 0-1 Coorevits Arthur
Decraene Lotus 0-1 Plomp Mateo
Beuseling Lander 0-1 Vagenende Lars
Claus Noah 0-1 Vertongen Jack
Burssens Maya 1-0 Musabayev Alexander
Honraet Kobe ½-½ Van Der Goten Daan
Moerman Axl 0-1 Thao Leuang Kieran

Ronde 3

Coorevits Arthur ½-½ Plomp Mateo
Vertongen Jack 1-0 Scheerlynck Louis
Beuseling Lander 0-1 Burssens Maya
Musabayev Maxim 1-0 Claus Noah
Musabayev Alexander 0-1 Decraene Lotus
Thao Leuang Kieran 0-1 Van Houtte Femke
Van Der Goten Daan 1-0 Devolder Amie
Verhaeghe Clement 1-0 Honraet Kob

Ronde 4

De Rycke Killian 1-0 Vertongen Jack
Decraene Lotus 0-1 Coorevits Arthur
Plomp Mateo 1-0 Vagenende Lars
Decraene Merlijn 0-1 Musabayev Maxim
Burssens Maya 1-0 Thao Leuang Kieran
Tanase Bogdan 0-1 Van Der Goten Daan
Scheerlynck Louis 0-1 Beuseling Lander
Musabayev Alexander 1-0 Verhaeghe Clement
Honraet Kobe 0-1 Claus Noah

Ronde 5

Coorevits Arthur 1-0 De Rycke Killian
Vertongen Jack 0-1 Plomp Mateo
Musabayev Maxim 0-1 Burssens Maya
Beuseling Lander 0-1 Van Houtte Femke
Van Der Goten Daan 0-1 Decraene Merlijn
Vagenende Lars 1-0 Musabayev Alexander
Thao Leuang Kieran 0-1 Lefebvre Miel
Devolder Amie 0-1 Honraet Kobe

Ronde 6

 Burssens Maya 0-1 Coorevits Arthur
Plomp Mateo 1-0 De Rycke Killian
Van Houtte Femke 0-1 Musabayev Maxim
5 Decraene Merlijn 0-1 Vertongen Jack
Scheerlynck Louis 1-0 Van Der Goten Daan
Tanase Bogdan 0-1 Beuseling Lander
Musabayev Alexander 0-1 Thao Leuang Kieran
Honraet Kobe 0-1 Moerman Axl

Ronde 7

Coorevits Arthur 1-0 Van Houtte Femke
Musabayev Maxim ½-½ Plomp Mateo
De Rycke Killian 0-1 Burssens Maya
Vertongen Jack 1-0 Decraene Lotus
Van Der Goten Daan 1-0 Beuseling Lander
Thao Leuang Kieran 1-0 Verhaeghe Clement
Moerman Axl ½-½ Musabayev Alexander
Honraet Kobe 0-1 Tanase Bogdan

Ronde 8

Vertongen Jack 1-0 Coorevits Arthu
Plomp Mateo 0-1 Burssens Maya
Decraene Lotus 0-1 Musabayev Maxim
Lefebvre Miel 1-0 Van Der Goten Daan
Beuseling Lander 0-1 Thao Leuang Kieran
Scheerlynck Louis 1-0 Honraet Kobe
Musabayev Alexander 1-0 Devolder Amie

Ronde 9

Coorevits Arthur 1-0 Decraene Merlijn
Musabayev Maxim 1-0 Vertongen Jack
Claus Noah 0-1 Plomp Mateo
Burssens Maya 1-0 Scheerlynck Louis
Thao Leuang Kieran 1-0 Honraet Kobe
Beuseling Lander 1-0 Musabayev Alexande
Verhaeghe Clement 0-1 Van Der Goten Daan

F-reeks  -8

Eindklassement

1 Plomp Luka 8.0/9
2 Smolders Pepijn 7.5/9
3 Peeters Yumi 6.5/9
8 Coorevits Victor 3.5/9

Ronde 1
Coorevits Victor 0-1 De Groof Mathijs
Plomp Luka 1-0 Ayupov Ali
Ronde 2
Peeters Paul 0-1 Plomp Luka
Smolders Pepijn 1-0 Coorevits Victor
Ronde 3
Plomp Luka ½-½ Smolders Pepijn
Coorevits Victor 1-0 Westerhof Jurre
Ronde 4
Maes Lander 0-1 Plomp Luka
Peeters Paul 1-0 Coorevits Victor
Ronde 5
Plomp Luka ½-½ Peeters Yumi
Coorevits Victor ½-½ Maes Niels
Ronde 6
De Groof Mathijs 0-1 Plomp Luka
Ayupov Ali 0-1 Coorevits Victor
Ronde 7
Plomp Luka 1-0 Westerhof Jurre
Ayupov Amin ½-½ Coorevits Victor
Ronde 8
Ayupov Amin 0-1 Plomp Luka
Coorevits Victor ½-½ Peeters Yumi
Ronde 9
Plomp Luka 1-0 De Bie Jonah
Maes Lander 1-0 Coorevits Victor