Categoriearchief: Jeugdwerking

Hoe onze jeugd het deed in Ertvelde op hun Kersttoernooi…

Eindklassement A-B groep

1 Temmerman Sara         (1755N) 1    V    MSV                          8.0/9
2 Musabayeva Diana       (1752N) 2    V    De Mercatel       7.5/9
3 De Rycke Tyani         (1836N) 1    V    LSV-Chesspirant    7.0/9

Ronde 1

  3 Musabayeva Diana      ( 7.5) 1-0  Osaer Jarne           ( 2.5)

Ronde 2

  3 De Baets Branko       ( 5.0) 0-1  Musabayeva Diana      ( 7.5)

Ronde 3

  2 Musabayeva Diana      ( 7.5) 1-0  Temmerman Sander      ( 4.5)

Ronde 4

  1 Temmerman Sara        ( 8.0) 0-1  Musabayeva Diana      ( 7.5)

Ronde 5

  1 Musabayeva Diana      ( 7.5) 1-0  De Rycke Tyani        ( 7.0)

Ronde 6

  1 De Baets Keano        ( 6.5) 1-0  Musabayeva Diana      ( 7.5)

Ronde 7

  3 Musabayeva Diana      ( 7.5) 1-0  Ponomariov Maxim      ( 2.0)

Ronde 8

  1 Musabayeva Diana      ( 7.5) ½-½  Karlioglu Boran       ( 5.5)

Ronde 9

  2 Krasniqi Erald        ( 3.5) 0-1  Musabayeva Diana      ( 7.5)

Eindklassement C-D groep

 

1 Dutre Wonder           (1542N) 2    M    MSV                   8.0/9
2 Debucke Jolan           (1617N) 1    M    Artevelde        7.5/9
3 Dewever Niel             (1505N) 1    M    Waregem         7.0/9
4 Burssens Maya          (1150N) 1    V    De Mercatel    5.5/9

Ronde 1

7 Burssens Maya         ( 5.5) 1-0  Depickere Yari        ( 5.0)

Ronde 2

4 Debucke Ruben         ( 4.5) 1-0  Burssens Maya         ( 5.5)

Ronde 3

6 Burssens Maya         ( 5.5) 1-0  Du Four Maurice       ( 3.0)

Ronde 4

3 De Prycker Wannes     ( 4.5) ½-½  Burssens Maya         ( 5.5)

Ronde 5

4 Burssens Maya         ( 5.5) 1-0  Decraene Merlijn      ( 5.5)

Ronde 6

1 Dutre Wonder          ( 8.0) 0-1  Burssens Maya         ( 5.5)

Ronde 7

2 Burssens Maya         ( 5.5) 0-1  Debucke Jolan         ( 7.5)

Ronde 8

3 Burssens Maya         ( 5.5) 0-1  Dewever Niel          ( 7.0)

Ronde 9

5 Maes Jasper           ( 1.0) 0-1  Burssens Maya         ( 5.5)

Eindklassement E-groep

1 Musabayev Maxim        (1426N)  M    De Mercatel               9.0/9
2 De Rycke Killian              (1319N)  M    LSV-Chesspirant     8.0/9
3 Coorevits Arthur            (1157N)  M    De Mercatel               7.0/9
6 Beuseling Lander            (   0 )           M    De Mercatel              4.5/9
8 Musabayev Alexander    (   0 )        M    De Mercatel              4.5/9

Ronde 1

1 Musabayev Maxim        ( 9.0) 1-0  Verbanck Kasper       ( 4.5)
4 Jalalijam Roza                  ( 4.5) 0-1  Coorevits Arthur        ( 7.0)
6 Van De Walle Jaimie    ( 4.5) 1-0  Beuseling Lander        ( 4.5)
8 Musabayev Alexander ( 4.5) 1-0  Ferdinande Ebben     ( 4.5)

Ronde 2

1 Peeters Yumi          ( 5.0) 0-1  Musabayev Maxim                ( 9.0)
4 Coorevits Arthur      ( 7.0) 1-0  Musabayev Alexande r   ( 4.5)
7 Beuseling Lander      ( 4.5) 1-0  Vanherreweghe Tuur      ( 4.5)

Ronde 3

1 Musabayev Maxim       ( 9.0) 1-0  Coorevits Arthur      ( 7.0)
3 Beuseling Lander      ( 4.5) 1-0  De Smet Alexander      ( 3.5)
6 Musabayev Alexander   ( 4.5) 0-1  Liao Yilin                     ( 4.0)

Ronde 4

1 De Rycke Killian      ( 8.0) 0-1  Musabayev Maxim        ( 9.0)
3 Coorevits Arthur      ( 7.0) 1-0  Liao Yilin                            ( 4.0)
4 Peeters Yumi          ( 5.0) 0-1  Beuseling Lander               ( 4.5)
9 Cnudde Yaro           ( 2.0) 0-1  Musabayev Alexander    ( 4.5)

Ronde 5

1 Musabayev Maxim       ( 9.0) 1-0  Decraene Lotus                 ( 6.0)
3 Beuseling Lander      ( 4.5) 0-1  Coorevits Arthur                  ( 7.0)
6 Musabayev Alexander   ( 4.5) ½-½  De Smet Alexander    ( 3.5)

Ronde 6

1 Liao Yilin            ( 4.0) 0-1  Musabayev Maxim                ( 9.0)
2 De Rycke Killian      ( 8.0) 1-0  Coorevits Arthur          ( 7.0)
3 Decraene Lotus        ( 6.0) 1-0  Beuseling Lander         ( 4.5)
7 Savat Seppe           ( 4.0) 0-1  Musabayev Alexander   ( 4.5)

Ronde 7

1 Musabayev Maxim       ( 9.0) 1-0  Vandevoorde Lowie          ( 4.5)
3 Coorevits Arthur      ( 7.0) 1-0  Decraene Lotus                        ( 6.0)
4 Vanherreweghe Tuur    ( 4.5) 0-1  Musabayev Alexander   ( 4.5)
5 Beuseling Lander      ( 4.5) 1-0  Liao Yilin                                       ( 4.0)

Ronde 8

1 Musabayev Alexander   ( 4.5) 0-1  Musabayev Maxim    ( 9.0)
2 De Rycke Killian      ( 8.0) 1-0  Beuseling Lander                  ( 4.5)
3 Coorevits Arthur      ( 7.0) 1-0  Peeters Yumi                         ( 5.0)

Ronde 9

1 Musabayev Maxim       ( 9.0) 1-0  Vanherreweghe Tuur   ( 4.5)
3 Vandevoorde Lowie     ( 4.5) 0-1  Coorevits Arthur            ( 7.0)
4 Musabayev Alexander   ( 4.5) 0-1  Decraene Lotus            ( 6.0)
5 Jalalijam Roza        ( 4.5) ½-½  Beuseling Lander                    ( 4.5)

Eindklassement F-groep

 Naam                    ELO    V/M  Club                Ptn

1 Peeters Paul           (   0)  M    LSV-Chesspirant  8.5/9
2 Rogge Simon            (   0)  M    KGSRL Gent         7.0/9
3 Beuseling Oskar        (   0)  M    De Mercatel     7.0/9
4 Coorevits Victor       (   0)  M    De Mercatel      6.0/9

Ronde 1

2 Coorevits Victor      ( 6.0) 0-1  Rogge Simon          ( 7.0)
5 Peeters Paul          ( 8.5) 1-0  Beuseling Oskar       ( 7.0)

Ronde 2

2 Beuseling Oskar       ( 7.0) 0-1  Rogge Simon           ( 7.0)
4 Bye 2                 ( 0.0) 0-1  Coorevits Victor                  ( 6.0)

Ronde 3

2 Coorevits Victor      ( 6.0) 1-0  Du Four Remi            ( 5.0)
5 Beirnaert Linde       ( 4.0) 0-1  Beuseling Oskar       ( 7.0)

Ronde 4

1 Beuseling Oskar       ( 7.0) 1-0  Bye 2                              ( 0.0)
3 Decraene Eden         ( 2.5) 0-1  Coorevits Victor      ( 6.0)

Ronde 5

1 Verbraeken Floris     ( 4.0) 0-1  Beuseling Oskar       ( 7.0)
2 Coorevits Victor      ( 6.0) 0-1  Peeters Paul                  ( 8.5)

Ronde 6

3 Beuseling Oskar       ( 7.0) 1-0  Du Four Remi           ( 5.0)
4 Beirnaert Linde       ( 4.0) 0-1  Coorevits Victor      ( 6.0)

Ronde 7

1 Coorevits Victor      ( 6.0) 1-0  Verbraeken Floris     ( 4.0)
2 Bye 1                 ( 0.0) 0-1  Beuseling Oskar                      ( 7.0)

Ronde 8

4 Bye 1                 ( 0.0) 0-1  Coorevits Victor                     ( 6.0)
5 Beuseling Oskar       ( 7.0) 1-0  Decraene Eden         ( 2.5)

Ronde 9

1 Coorevits Victor      ( 6.0) 0-1  Beuseling Oskar       ( 7.0)

Succesvol jeugdtoernooi ’t Peerd van Waregem

waregem
Op zaterdag 21 december hield de jeugdwerking haar jeugdtoernooi. Met de volle 50 deelnemers kunnen we van een zeer geslaagd toernooi spreken ondanks een paar technische problemen.

In de -8 en en -10 ging Maxim Musabayev aan de haal met de beker met de volle 9 op 9. Tweede werd Kobe Vandenhole met 7.5/9 en Polina Bredikhina (7/9) vervolledigt het klassement.

De -12 eindigde in een klepper van formaat. Zowel Wonder Dutre als Diana Musabayeva eindigden met 6.5 op 7. Daarbovenop waren alle scheidingssystemen ook nog eens gelijk. Lottrekking bepaalde dat Diana Musabayeva met de beker naar huis ging. Jade Decraene vervolledigt de top 3 met 4 op 7.

Bij de -14 en -16 was er net als in de -8 en -10 een maximum van de score te noteren. Hier was Percival Rogge met 7 op 7 de terechte eindwinnaar. Leon D’Haenens en Niel Dewever (beide 5.5 op 7) vervolledigen de top 3.

Geen 2 zonder 3 want ook in de Open reeks was er een maximum van de punten te noteren. Joren De Boel sloeg de tegenstand aan diggelen en ging eveneens met 7 op 7 met het maximum van de punten lopen. Mathisse De Bakker en Ilse Daels delen de 2e plaats (5 op 7), maar Mathisse haalt het op scheidingspunten

Eindstand -8 en -10

1             Maxim Musabayev         9/9
2             Kobe Vandenhole            7.5/9
3             Polina Bredikhina            7/9
4             Gilson Pacome                   6/9
5             Roza Jalalijam                     5.5/9
6             Alexander Musabayev  5/9
7             Ian Roeyaert                        4.5/9
8             Ali Ayupov                             4.5/9
9             Lucas Stragier                     4/9
10           Mathijs Compernolle     4/9
11           Amin Ayupov                      4/9
12           Daan Renier                        4/9
13           Kato De Boel                      3.5/9
14           Aman Ayupov                     2/9
15           Eden Decraene                 1.5/9


Eindstand -12

1             Diana Musabayeva        6.5/7
2             Wonder Dutre                   6.5/7
3             Jade Decraene                   4/7
4             Merlijn Decraene             4/7
5             Maya Burssens                 4/7
6             Daan Hanssens                 3.5/7
7             Nel Vanhaverbeke          3/7
8             Celeste Christiaens        3/7
9             Daan Meurisse                  3/7
10           Sean De Roeck                 3/7
11           Elise Dekeyser                  1/7
12           Emiel Ravelingien            0.5/7

Eindstand -14 en -16

1             Parcival Rogge                  7/7
2             Leon D’Haenens              5.5/7
3             Niel Dewever                    5.5/7
4             Jorian Burssens               4/7
5             Nigel Janssens                  4/7
6             Daan Vanhaverbeke      3/7
7             Noah Van Hecke              2.5/7
8             Jordi Degryse                    2.5/7
9             Matisse Mortier               1/7
10           Marie Laura Demets     0/7

Eindstand Open

1             Joren De Boel                    7/7
2             Mathisse De Bakker      5/7
3             Ilse Daels                              5/7
4             Emma Daels                        4/7
5             Dylan Bekaert                   4/7
6             Elias Lefebre                      4/7
7             Jarith Wittevrongel       3.5/7
8             Ruben Burssens              3.5/7
9             Britt Muys                           3/7
10          Guy Demets                       3/7
11           Jeroen De Meerleer     3/7
12           Glenn Quintyn                 2/7
13           Justin Laverge                  2/7

‘Gepikt’ van de site van Waregem.

01-waregema 01-waregemb 01-waregeme 01-waregemd 01-waregemc

 

 

Oost-Vlaams jeugdkampioenschap

Beste Mercatellers

We hebben terug 3 Oost-Vlaamse jeugdkampioenen in de club. 
Bij de -14 jarigen behaalde Diana de derde plaats met 5 op 7.  Ze wordt Oost-Vlaamse kampioene bij de meisjes in deze reeks.

Bij de -12 jarigen speelden onze Mercatellers 2 dagen op de borden 1, 2 en 3.
Maxim won de strijd voor de eerste plaats en is Oost-Vlaams jeugdkampioen met 6,5 op 7.
Jack haalde een voortreffelijke derde plaats met 5,5 op 7.
Artur staat op een mooie vijfde plaats met 5 op 7.
Maya, op de zevende plaats met 4,5 op 7, werd Oost-Vlaamse kampioene bij de meisjes.
Ruben Van Der Smissen, speelt voor de eerste maal mee en verrast ons met een twaalfde plaats en 4 op 7 (wat een prestatie!).

Bij de -12 jarigen is men verplicht te noteren, ik had zaterdagmorgen nog even de tijd om het Ruben aan te leren. Na 2 minuten kon ik er reeds met stoppen, het was al geklaard.

Alexander, die later begon dan zijn tweelingbroer Maxim, speelt steeds beter en behaalde 2,5 op 7.

Bij de -10 jarigen kon Luka 4 partijen winnen van de negen.

We kennen de capaciteiten van Luka en weten dat de bedenktijd van 20 minuten te kort is voor Luka.

Proficiat, jongens en meisjes voor de sterke prestaties op het Oost- Vlaams jeugdkampioenschap.

De uitslagen zijn te zien op www.caballos.be.

Vriendelijke groeten
Rudy3-oost-vlaamse-kampioenen