Categoriearchief: Jeugdwerking

ONZE JEUGD OP HET DEBUTANTENTOERNOOI WACHTEBEKE 12.10.2O19

Debutantentoernooi stap 1 A

Eindklassement
1             Zain Moh’D                                                        Landegem          4

2             Van Ewijk Abel                                                                                  3
3             Heye Lucas LSV                                                Chesspirant     3
9             De Wever Daan                                               De Mercatel     2

Ronde 1
De Wever Daan                –              De Boel Kato                     1-0
Ronde 2
De Wever Daan               –              Van De Walle Jaimy        ½-½

Ronde 3
Clinckaert Casper            –              De Wever Daan               ½-½

Ronde 4
Van Volsem Lars               –              De Wever Daan                1-0

Debutantentoernooi stap 2 A

Eindklassement

1             Vandevelde Jannes                       Dworp                  4.0
2             Van Nieuwerburgh Gilles          Landegem          3.0
3             Botteman Mattice                         MSV                       3.0
6             Coorevits Victor                             De Mercatel      2.5

Ronde 1
Coorevits Victor               –              Decock Milo                       1-0
Ronde 2
Ducatteeuw Vic                –              Coorevits Victor               ½-½
Ronde 3
Coorevits Victor               –              Scheerlynck Louis           1-0
Ronde 4
Botteman Mattice          –              Coorevits Victor               1-0

Debutantentoernooi stap 2 B

Eindklassement
1             Garcet Ruben                  Wetteren                               4.0
2             Moerman Axl                   LSV-Chesspirant               3.5
3             Vinck Isolde                       LSV-Chesspirant              3.5
9             Wauters Finn                    De Mercatel                       2.0

Ronde 1
Moerman Axl                   –              Wauters Finn                    1-0
Ronde 2
Wauters Finn                    –              Batier Nuka                        1-0
Ronde 3
Wauters Finn                    –              Debyser Lennert             1-0
Ronde 4
Vinck Isolde                       –              Wauters Finn                    1-0

Debutantentoernooi stap 3 A

Eindklassement
1             Decraene Lotus               Waregem                           3
2             Alves Renato                    Dendermonde                 3
3             Lerinckx Niels                  Dworp                                  3
10           Duchateau Jasper        De Mercatel                      1

Ronde 1
Alves Renato                     –              Duchateau Jasper           1-0
Ronde 2
Duchateau Jasper           –              1 bye
Ronde 3
Duchateau Jasper           –              Maes Jasper                      0-1
Ronde 4
Duchateau Jasper           –              Peeters Yumi                    0-1

Debutantentoernooi stap 3 B

Eindklassement
1             Meert Maarin                            LSV-Chesspirant              4
2             Ghyselinck Tycho                    LSV-Chesspirant              3
3             Vandenhole Kobe                   Aalst                                        3
4             Thao Leuang Van Kieran    De Mercatel                        2

Ronde 1
Vandenhole Kobe                          –              Thao Leuang Van Kieran                              0-1
Ronde 2
 Thao Leuang Van Kieran          –              Van Vlierberghe Matthew-Vincent        1-0
Ronde 3
Meert Maarin                                  –              Thao Leuang Van Kieran                                1-0
Ronde 4
Thao Leuang Van Kieran            –              Vagenende Lars                                                 0-1

Criterium Aalter – 01/05/2019

aalter-2019-2

Beste Mercatellers,

Er werden terug mooie resultaten behaald op het criterium in Aalter door onze jeugdspelers.
Bij de -8 jarigen, zeer sterk toernooi van Oskar met een zesde plaats en 5,5 op 9. (voor mij geen verrassing).
Victor heeft veel ervaring opgedaan op het Belgisch jeugdkampioenschap met een zeer knappe dertiende plaats en 4,5 op 9.
Bij de – 10 jarigen: zoals gewoonlijk een strijd voor de podiumplaatsen tussen onze Mercatellers.
Maxim wint het criterium met 8,5 op 9, Jack 2de plaats met 8 op 9, proficiat jongens!
Arthur behaalde de vijfde plaats met 6,5 op 9.
Luka, nu al bij de betere schakers van deze reeks als eerste jaar met 6,5 op 9 en een 7de plaats.
Lander haalt 5 op 9, ook mooie prestatie.
Bij de -12 jarigen:
Oskar, wint steeds meer partijen, volgens vader Pieter is hij sterker van Blankenberge gekomen en tijdens de week doet hij inspanningen door zelfstudie.
Wij hadden dit resultaat van Oscar met 5 op 7 zeker niet verwacht, alvast proficiat, doe zo verder.
Diana ook 5 op 7, zeker niet slecht en in de top 10
Mateo speelt ook bij de -12 om te kunnen wedijveren tegen sterkere tegenstanders ter voorbereiding op het Europees kampioenschap.
Knap resultaat van Mateo met 4,5 op 7
Maya met 4 op 7 mag best tevreden zijn met behaald resultaat.
Ruben moet het opnemen in de open reeks tegen de zware jongens, kan toch 2 partijen winnen van de zeven. Zal daar wel tevreden met zijn, denk ik.

Vriendelijke groeten
Rudy

Hieronder de eindstanden

Eindstand -12
1 Zouaghi, Amir 401 KGSRL Gent 7 7.0
2 Mernier, Simon 726 Neerpelter SK 7 6.0
3 Froeyman, Hugo 114 Kon. Mechelse SK 7 6.0
9 Musabayeva, Diana 472 De Mercatel 7 5.0
10 Vandermeulen, Oscar 472 De Mercatel 7 5.0
19 Plomp, Mateo 472 De Mercatel 7 4.5
33 Burssens, Maya 472 De Mercatel 7 4.0
           
Eindstand -10
1 Musabayev, Maxim 472 De Mercatel 9 8.5
2 Vertongen, Jack 472 De Mercatel 9 8.0
3 Hauchamps, Maxime 207 Fous Diogène 9 7.0
5 Coorevits, Arthur 472 De Mercatel 9 6.5
7 Plomp, Luka 472 De Mercatel 9 6.5
23 Beuseling, Lander 472 De Mercatel 9 5.0
65 Musabayev, Alexander 472 De Mercatel 9 1.5
           
Eindstand -8
 1 Cuyvers, Jens 130 SK Moretus Hoboken 9 9.0
2 Leenen, Boyd 1714 S.V. De Combinatie 9 8.0
3 Di Marcantonio, Tigo 436 LSV-Chesspirant 9 6.5
6 Beuseling, Oskar 472 De Mercatel 9 5.5
13 Coorevits, Victor 472 De Mercatel 9 4.5

Eindstand van onze Mercatellers op ‘t BJK 2019

dsc08639

Beste Mercatellers,

We beleefden terug een spannende week op het Belgisch jeugdkampioenschap in Blankenberge .We hoopten naar huis terug te keren met een Belgisch kampioen .
Maar neen , het werden er twee .
Diana Belgisch kampioene bij de – 12 ( meisjes )
Mateo Belgisch kampioen bij de -10  ( jongens )
Onze 14 Mercatellers deden het uitstekend, voor de laatste ronde begon dachten we zelfs dat Jack ook nog op het podium zou staan, hij verloor zijn partij.
Zonder twijfel keren alle jeugdspelers terug met een portie meer schaakkennis.
Proficiat aan onze Belgische kampioenen en alle deelnemende Mercatellers!
Bedankt, Heidi en Alain voor de vele hulp die nodig was om de maaltijden te bereiden voor onze jeugdspelers ( vergeet de uren van afwas niet )
Het was ook het koppel dat met onze jeugd naar het strand trok in de vrije uren.

Vriendelijke groeten

Rudy

Hieronder de eindstanden

 

U8

1 Cuyvers, Jens 8 9
2 Celiktas, Kaan 7 9
3 De Groof, Mathijs 7 9
13 Coorevits, Victor 4.5 9
       
B10
1 Plomp, Mateo 7.5 9
6 Vertongen, Jack 6.5 9
8 Musabayev, Maxim 6 9
18 Coorevits, Arthur 5 9
21 Plomp, Luka 5 9
37 Beuseling, Lander 3.5 9
       
B12
1 Cappan, Pjotr 7.5 9
2 Dreelinck, Jacob 7 9
3 Chen, Jiaqi 7 9
50 Van Der Goten, Stan 4 9
64 Vandermeulen, Oscar 3 9
       
G12
1 Musabayeva, Diana 9 9
7 Burssens, Maya 5 9
       
B14
1 Heldenbergh, Nils 7 9
2 Nemegeer, Arne 7 9
3 Beukema, Constantijn 7 9
57 Tempels, Robbe 3.5 9
       
B16
1 Akulov, Lev 8.5 9
2 Liveyns, Rune 7.5 9
3 Ouaki, Mark 6.5 9
33 Burssens Jorian  3,5 9
       
B18
1 Beukema, Jasper 7.5 9
2 Pirard, Natan 6.5 9
3 Verheyen, Olivier 6.5 9
41 Burssens, Ruben 2 8