En hoe ze het speelden

  U8
Ronde 1 Coorevits, Victor 0-1 Di Marcantonio, Tigo
Ronde 2 Vanherck, Adinda 1-0 Coorevits, Victor
Ronde 3 Coorevits, Victor 1-0 De Maeseneer, Niels
Ronde 4 El Ouazzani, Nayla 0-1 Coorevits, Victor
Ronde 5 Coorevits, Victor ½-½ Peeters, Paul
Ronde 6 Meert, Maarin 1-0 Coorevits, Victor
Ronde 7 Oloeriu, Cezar 1-0 Coorevits, Victor
Ronde 8 Coorevits, Victor 1-0 Nguyen, Phuc Huy
Ronde 9 De Groof, Lien 0-1 Coorevits, Victor
       
  B10
   
Ronde 1 Jansen, Nathan 0-1 Musabayev, Maxim
  Vandermeersch, Lucas 0-1 Plomp, Mateo
  Maes, Lander 0-1 Vertongen, Jack
  Plomp, Luka ½-½ Heynickx, Andreas
  Lejzerowicz, Nathan 0-1 Beuseling, Lander
  Raptis, Filippos 0-1 Coorevits, Arthur
   
Ronde 2 Musabayev, Maxim 1-0 Ahn, Maximilian
  Plomp, Mateo 1-0 Wambecq, Ward
  Beuseling, Lander 0-1 Govoreanu, Matei
  Coorevits, Arthur ½-½ Koebele, Max
  Vertongen, Jack 1-0 Vannecke, Ben
  Akulov, Yaroslav 1-0 Plomp, Luka
   
Ronde 3 Mernier, Simon 1-0 Musabayev, Maxim
  Vertongen, Jack 0-1 Plomp, Mateo
  Coorevits, Arthur 1-0 Smolders, Pepijn
  Maes, Lander 0-1 Beuseling, Lander
  Plomp, Luka 1-0 Kengne, Gabriel
   
Ronde 4 Plomp, Mateo 1-0 Mernier, Simon
  Musabayev, Maxim 1-0 Coorevits, Arthur
  Beuseling, Lander 0-1 Aishajiang, Ehsan
  Koebele, Max 0-1 Plomp, Luka
  Smolders, Pepijn 0-1 Vertongen, Jack
   
Ronde 5 Govoreanu, Matei 0-1 Plomp, Mateo
  Vertongen, Jack ½-½ Musabayev, Maxim
  Raptis, Filippos ½-½ Plomp, Luka
  Coorevits, Arthur ½-½ Cappan, Stan
  Van Coppenolle, Lander 1-0 Beuseling, Lander
   
Ronde6 Plomp, Mateo 1-0 Meysman, Kaito
  Musabayev, Maxim 1-0 Raptis, Filippos
  Burdot, Yvan 0-1 Vertongen, Jack
  Plomp, Luka 0-1 Coorevits, Arthur
  Beuseling, Lander 0-1 Neuteleers, Wannes
   
Ronde7 Ahn, Maximilian 1-0 Plomp, Mateo
  Govoreanu, Matei ½-½ Musabayev, Maxim
  Vertongen, Jack 1-0 Wambecq, Ward
  Coorevits, Arthur 0-1 Sazonov, Fedor
  Neuteleers, Wannes 0-1 Plomp, Luka
  El Abdi, Omar ½-½ Beuseling, Lander
   
Ronde 8 Ahn, Maximilian 0-1 Vertongen, Jack
  Plomp, Mateo 1-0 Aishajiang, Ehsan
  Musabayev, Maxim 0-1 Meysman, Kaito
  Katumwa, Iko 1-0 Coorevits, Arthur
  Plomp, Luka 0-1 Van Coppenolle, Lander
  Beuseling, Lander 0-1 Lesoil, Sacha
   
Ronde 9 De Rycke, Killian ½-½ Plomp, Mateo
  Vertongen, Jack 0-1 Sazonov, Fedor
  Van Coppenolle, Lander 0-1 Musabayev, Maxim
  Coorevits, Arthur 1-0 De Keukelaere, Ruben
  Plomp, Luka 1-0 El Abdi, Elhoussein
  Beuseling, Lander 1-0 Przybyszewski, Aleksander
       
    B12  
   
Ronde 1 Vandermeulen, Oscar 0-1 Goossens, Senne
  Azirar, Noe 1-0 Van Der Goten, Stan
   
Ronde 2 Van Hoyweghen, Mathis 1-0 Van Der Goten, Stan
  Vandermeulen, Oscar 1-0 Moerman, Axl
   
Ronde 3 Van Hoyweghen, Mathis 1-0 Van Der Goten, Stan
  Vandermeulen, Oscar 1-0 Moerman, Axl
   
Ronde 4 Vandermeulen, Oscar 0-1 Debucke, Ruben
  Van Der Goten, Stan 0-1 Vandermeersch, Victor
   
Ronde 5 De Vidts, Stan ½-½ Vandermeulen, Oscar
  De Kneef, Thibo 0-1 Van Der Goten, Stan
   
Ronde 6 Vandermeulen, Oscar 0-1 Heiligtag, Matthias
  Van Der Goten, Stan 0-1 Goffinon, Tom
   
Ronde 7 Moerman, Axl 1-0 Vandermeersch, Victor
  Van Der Goten, Stan 1-0 Abdel Hakam, Omar
   
Ronde 8 Vagenende, Lars 1-0 Van Der Goten, Stan
  Brand, Leonard 1-0 Vandermeulen, Oscar
   
Ronde 9 Van Der Goten, Stan 1-0 Guilfanov, Romain
  Vandermeulen, Oscar ½-½ Eperjessy, Lou
       
    G12  
Ronde 1 Musabayeva, Diana 1-0 Robijns, Nisse
  Dechamps, Norah 1-0 Burssens, Maya
   
Ronde 2 Ahn, Anastasia 0-1 Musabayeva, Diana
  Burssens, Maya 1-0 Pinoy, Elisa
   
Ronde 3 Musabayeva, Diana 1-0 Roose, Hoara
  Van Houtte, Femke 0-1 Burssens, Maya
   
Ronde 4 Morote, Mare 0-1 Musabayeva, Diana
  Burssens, Maya 1-0 Gou, Axelle
   
Ronde 5 Musabayeva, Diana 1-0 Decraene, Jade
  Faybish, Dana 1-0 Burssens, Maya
   
Ronde 6 Faybish, Dana 0-1 Musabayeva, Diana
  Burssens, Maya 1-0 Vantomme, Ruth
   
Ronde 7 Musabayeva, Diana 1-0 Burssens, Maya
   
Ronde 8 Froeyman, Evelien 0-1 Musabayeva, Diana
  Burssens, Maya 1-0 Wang, Yixuan
   
Ronde 9 Musabayeva, Diana 1-0 Dechamps, Norah
  Burssens, Maya 0-1 Morote, Mare
       
    B14  
Ronde 1 Degrave, Robbert 1-0 Tempels, Robbe
Ronde 2 Tempels, Robbe 1-0 Vedernikov, Vladimir
Ronde 3 Debunne, Tibe ½-½ Tempels, Robbe
Ronde 4 Tempels, Robbe 0-1 Ognyanov, Michail
Ronde 5 Van Houdt, Jonas 0-1 Tempels, Robbe
Ronde 6 Tempels, Robbe 0-1 Talbot, Romain
Ronde 7 Bouw, Lars 1-0 Tempels, Robbe
Ronde 8 Tempels, Robbe 0-1 Bramer, Jan-Willem
Ronde 9 Pinet, Justin 0-1 Tempels, Robbe
       
    B16  
Ronde 1 Burssens, Jorian 0-1 Sleypen, Maxim
Ronde 2 Rits, Beere 1-0 Burssens, Jorian
Ronde 3 Burssens, Jorian ½-½ Jalalijam, Ashkan
Ronde 4 Van Eester, Jef 0-1 Burssens, Jorian
Ronde 5 Burssens, Jorian 1-0 Dhaenens, Wout
Ronde 6 Burssens, Jorian ½-½ Traest, Alexander
Ronde 7 Boone, Nathan 1-0 Burssens, Jorian
Ronde 8 Karlioglu, Boran 1-0 Burssens, Jorian
Ronde 9 Burssens, Jorian ½-½ Van Campenhout, Rien
       
    B18  
Ronde 1 Burssens, Ruben 0-1 Lahousse, Wouter
Ronde 2 Vermaercke, Reinout 1-0 Burssens, Ruben
Ronde 3 Burssens, Ruben Bye  
Ronde 4 Burssens, Ruben 0-1 Lenaerts, Robbe
Ronde 5 Van Lommel, Lars 1-0 Burssens, Ruben
Ronde 6 Burssens, Ruben 0-1 Liveyns, Bjarne
Ronde 7 Stautemas, Jason 1-0 Burssens, Ruben
Ronde 8 Burssens, Ruben 0-1 Silantev, Ilia
Ronde 9 Delbergue, Mossab 0-1 Burssens, Ruben

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *