Hoe onze jeugd het deed in Ertvelde op hun Kersttoernooi…

Eindklassement A-B groep

1 Temmerman Sara         (1755N) 1    V    MSV                          8.0/9
2 Musabayeva Diana       (1752N) 2    V    De Mercatel       7.5/9
3 De Rycke Tyani         (1836N) 1    V    LSV-Chesspirant    7.0/9

Ronde 1

  3 Musabayeva Diana      ( 7.5) 1-0  Osaer Jarne           ( 2.5)

Ronde 2

  3 De Baets Branko       ( 5.0) 0-1  Musabayeva Diana      ( 7.5)

Ronde 3

  2 Musabayeva Diana      ( 7.5) 1-0  Temmerman Sander      ( 4.5)

Ronde 4

  1 Temmerman Sara        ( 8.0) 0-1  Musabayeva Diana      ( 7.5)

Ronde 5

  1 Musabayeva Diana      ( 7.5) 1-0  De Rycke Tyani        ( 7.0)

Ronde 6

  1 De Baets Keano        ( 6.5) 1-0  Musabayeva Diana      ( 7.5)

Ronde 7

  3 Musabayeva Diana      ( 7.5) 1-0  Ponomariov Maxim      ( 2.0)

Ronde 8

  1 Musabayeva Diana      ( 7.5) ½-½  Karlioglu Boran       ( 5.5)

Ronde 9

  2 Krasniqi Erald        ( 3.5) 0-1  Musabayeva Diana      ( 7.5)

Eindklassement C-D groep

 

1 Dutre Wonder           (1542N) 2    M    MSV                   8.0/9
2 Debucke Jolan           (1617N) 1    M    Artevelde        7.5/9
3 Dewever Niel             (1505N) 1    M    Waregem         7.0/9
4 Burssens Maya          (1150N) 1    V    De Mercatel    5.5/9

Ronde 1

7 Burssens Maya         ( 5.5) 1-0  Depickere Yari        ( 5.0)

Ronde 2

4 Debucke Ruben         ( 4.5) 1-0  Burssens Maya         ( 5.5)

Ronde 3

6 Burssens Maya         ( 5.5) 1-0  Du Four Maurice       ( 3.0)

Ronde 4

3 De Prycker Wannes     ( 4.5) ½-½  Burssens Maya         ( 5.5)

Ronde 5

4 Burssens Maya         ( 5.5) 1-0  Decraene Merlijn      ( 5.5)

Ronde 6

1 Dutre Wonder          ( 8.0) 0-1  Burssens Maya         ( 5.5)

Ronde 7

2 Burssens Maya         ( 5.5) 0-1  Debucke Jolan         ( 7.5)

Ronde 8

3 Burssens Maya         ( 5.5) 0-1  Dewever Niel          ( 7.0)

Ronde 9

5 Maes Jasper           ( 1.0) 0-1  Burssens Maya         ( 5.5)

Eindklassement E-groep

1 Musabayev Maxim        (1426N)  M    De Mercatel               9.0/9
2 De Rycke Killian              (1319N)  M    LSV-Chesspirant     8.0/9
3 Coorevits Arthur            (1157N)  M    De Mercatel               7.0/9
6 Beuseling Lander            (   0 )           M    De Mercatel              4.5/9
8 Musabayev Alexander    (   0 )        M    De Mercatel              4.5/9

Ronde 1

1 Musabayev Maxim        ( 9.0) 1-0  Verbanck Kasper       ( 4.5)
4 Jalalijam Roza                  ( 4.5) 0-1  Coorevits Arthur        ( 7.0)
6 Van De Walle Jaimie    ( 4.5) 1-0  Beuseling Lander        ( 4.5)
8 Musabayev Alexander ( 4.5) 1-0  Ferdinande Ebben     ( 4.5)

Ronde 2

1 Peeters Yumi          ( 5.0) 0-1  Musabayev Maxim                ( 9.0)
4 Coorevits Arthur      ( 7.0) 1-0  Musabayev Alexande r   ( 4.5)
7 Beuseling Lander      ( 4.5) 1-0  Vanherreweghe Tuur      ( 4.5)

Ronde 3

1 Musabayev Maxim       ( 9.0) 1-0  Coorevits Arthur      ( 7.0)
3 Beuseling Lander      ( 4.5) 1-0  De Smet Alexander      ( 3.5)
6 Musabayev Alexander   ( 4.5) 0-1  Liao Yilin                     ( 4.0)

Ronde 4

1 De Rycke Killian      ( 8.0) 0-1  Musabayev Maxim        ( 9.0)
3 Coorevits Arthur      ( 7.0) 1-0  Liao Yilin                            ( 4.0)
4 Peeters Yumi          ( 5.0) 0-1  Beuseling Lander               ( 4.5)
9 Cnudde Yaro           ( 2.0) 0-1  Musabayev Alexander    ( 4.5)

Ronde 5

1 Musabayev Maxim       ( 9.0) 1-0  Decraene Lotus                 ( 6.0)
3 Beuseling Lander      ( 4.5) 0-1  Coorevits Arthur                  ( 7.0)
6 Musabayev Alexander   ( 4.5) ½-½  De Smet Alexander    ( 3.5)

Ronde 6

1 Liao Yilin            ( 4.0) 0-1  Musabayev Maxim                ( 9.0)
2 De Rycke Killian      ( 8.0) 1-0  Coorevits Arthur          ( 7.0)
3 Decraene Lotus        ( 6.0) 1-0  Beuseling Lander         ( 4.5)
7 Savat Seppe           ( 4.0) 0-1  Musabayev Alexander   ( 4.5)

Ronde 7

1 Musabayev Maxim       ( 9.0) 1-0  Vandevoorde Lowie          ( 4.5)
3 Coorevits Arthur      ( 7.0) 1-0  Decraene Lotus                        ( 6.0)
4 Vanherreweghe Tuur    ( 4.5) 0-1  Musabayev Alexander   ( 4.5)
5 Beuseling Lander      ( 4.5) 1-0  Liao Yilin                                       ( 4.0)

Ronde 8

1 Musabayev Alexander   ( 4.5) 0-1  Musabayev Maxim    ( 9.0)
2 De Rycke Killian      ( 8.0) 1-0  Beuseling Lander                  ( 4.5)
3 Coorevits Arthur      ( 7.0) 1-0  Peeters Yumi                         ( 5.0)

Ronde 9

1 Musabayev Maxim       ( 9.0) 1-0  Vanherreweghe Tuur   ( 4.5)
3 Vandevoorde Lowie     ( 4.5) 0-1  Coorevits Arthur            ( 7.0)
4 Musabayev Alexander   ( 4.5) 0-1  Decraene Lotus            ( 6.0)
5 Jalalijam Roza        ( 4.5) ½-½  Beuseling Lander                    ( 4.5)

Eindklassement F-groep

 Naam                    ELO    V/M  Club                Ptn

1 Peeters Paul           (   0)  M    LSV-Chesspirant  8.5/9
2 Rogge Simon            (   0)  M    KGSRL Gent         7.0/9
3 Beuseling Oskar        (   0)  M    De Mercatel     7.0/9
4 Coorevits Victor       (   0)  M    De Mercatel      6.0/9

Ronde 1

2 Coorevits Victor      ( 6.0) 0-1  Rogge Simon          ( 7.0)
5 Peeters Paul          ( 8.5) 1-0  Beuseling Oskar       ( 7.0)

Ronde 2

2 Beuseling Oskar       ( 7.0) 0-1  Rogge Simon           ( 7.0)
4 Bye 2                 ( 0.0) 0-1  Coorevits Victor                  ( 6.0)

Ronde 3

2 Coorevits Victor      ( 6.0) 1-0  Du Four Remi            ( 5.0)
5 Beirnaert Linde       ( 4.0) 0-1  Beuseling Oskar       ( 7.0)

Ronde 4

1 Beuseling Oskar       ( 7.0) 1-0  Bye 2                              ( 0.0)
3 Decraene Eden         ( 2.5) 0-1  Coorevits Victor      ( 6.0)

Ronde 5

1 Verbraeken Floris     ( 4.0) 0-1  Beuseling Oskar       ( 7.0)
2 Coorevits Victor      ( 6.0) 0-1  Peeters Paul                  ( 8.5)

Ronde 6

3 Beuseling Oskar       ( 7.0) 1-0  Du Four Remi           ( 5.0)
4 Beirnaert Linde       ( 4.0) 0-1  Coorevits Victor      ( 6.0)

Ronde 7

1 Coorevits Victor      ( 6.0) 1-0  Verbraeken Floris     ( 4.0)
2 Bye 1                 ( 0.0) 0-1  Beuseling Oskar                      ( 7.0)

Ronde 8

4 Bye 1                 ( 0.0) 0-1  Coorevits Victor                     ( 6.0)
5 Beuseling Oskar       ( 7.0) 1-0  Decraene Eden         ( 2.5)

Ronde 9

1 Coorevits Victor      ( 6.0) 0-1  Beuseling Oskar       ( 7.0)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *