ONZE JEUGD OP HET DEBUTANTENTOERNOOI WACHTEBEKE 12.10.2O19

Debutantentoernooi stap 1 A

Eindklassement
1             Zain Moh’D                                                        Landegem          4

2             Van Ewijk Abel                                                                                  3
3             Heye Lucas LSV                                                Chesspirant     3
9             De Wever Daan                                               De Mercatel     2

Ronde 1
De Wever Daan                –              De Boel Kato                     1-0
Ronde 2
De Wever Daan               –              Van De Walle Jaimy        ½-½

Ronde 3
Clinckaert Casper            –              De Wever Daan               ½-½

Ronde 4
Van Volsem Lars               –              De Wever Daan                1-0

Debutantentoernooi stap 2 A

Eindklassement

1             Vandevelde Jannes                       Dworp                  4.0
2             Van Nieuwerburgh Gilles          Landegem          3.0
3             Botteman Mattice                         MSV                       3.0
6             Coorevits Victor                             De Mercatel      2.5

Ronde 1
Coorevits Victor               –              Decock Milo                       1-0
Ronde 2
Ducatteeuw Vic                –              Coorevits Victor               ½-½
Ronde 3
Coorevits Victor               –              Scheerlynck Louis           1-0
Ronde 4
Botteman Mattice          –              Coorevits Victor               1-0

Debutantentoernooi stap 2 B

Eindklassement
1             Garcet Ruben                  Wetteren                               4.0
2             Moerman Axl                   LSV-Chesspirant               3.5
3             Vinck Isolde                       LSV-Chesspirant              3.5
9             Wauters Finn                    De Mercatel                       2.0

Ronde 1
Moerman Axl                   –              Wauters Finn                    1-0
Ronde 2
Wauters Finn                    –              Batier Nuka                        1-0
Ronde 3
Wauters Finn                    –              Debyser Lennert             1-0
Ronde 4
Vinck Isolde                       –              Wauters Finn                    1-0

Debutantentoernooi stap 3 A

Eindklassement
1             Decraene Lotus               Waregem                           3
2             Alves Renato                    Dendermonde                 3
3             Lerinckx Niels                  Dworp                                  3
10           Duchateau Jasper        De Mercatel                      1

Ronde 1
Alves Renato                     –              Duchateau Jasper           1-0
Ronde 2
Duchateau Jasper           –              1 bye
Ronde 3
Duchateau Jasper           –              Maes Jasper                      0-1
Ronde 4
Duchateau Jasper           –              Peeters Yumi                    0-1

Debutantentoernooi stap 3 B

Eindklassement
1             Meert Maarin                            LSV-Chesspirant              4
2             Ghyselinck Tycho                    LSV-Chesspirant              3
3             Vandenhole Kobe                   Aalst                                        3
4             Thao Leuang Van Kieran    De Mercatel                        2

Ronde 1
Vandenhole Kobe                          –              Thao Leuang Van Kieran                              0-1
Ronde 2
 Thao Leuang Van Kieran          –              Van Vlierberghe Matthew-Vincent        1-0
Ronde 3
Meert Maarin                                  –              Thao Leuang Van Kieran                                1-0
Ronde 4
Thao Leuang Van Kieran            –              Vagenende Lars                                                 0-1

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *