Categorie archief: Algemeen

een paar data… op volgorde

 

zondag 25 november 2018 jeugdcriterium Gent
zondag 2 december 2018 Nationale Interclub 5
vrijdag 7 december 2018 Oost-Vlaamse interclub
vrijdag 14 december 2018 ligakampioenschap Oost-Vlaanderen
donderdag 27 december 2018 jeugdcriterium Brugge
vrijdag 28 december 2018 jeugdcriterium Brugge
vrijdag 11 januari 2019 Oost-Vlaamse interclub
zaterdag 12 januari 2019 debutantentoernooi Landegem
vrijdag 18 januari 2019 jeugdclubcompetitie 3
vrijdag 25 januari 2019 Oost-Vlaamse interclub (bye)
vrijdag 1 februari 2019 ligakampioenschap Oost-Vlaanderen
zondag 3 februari 2019 Nationale Interclub 6
vrijdag 8 februari 2019 jeugdclubcompetitie 4
zondag 10 februari 2019 Nationale Interclub 7
vrijdag 15 februari 2019 Oost-Vlaamse interclub
vrijdag 22 februari 2019 ligakampioenschap Oost-Vlaanderen 
vrijdag 22 februari 2019 jeugdclubcompetitie 5
zondag 24 februari 2019 Nationale Interclub 8
vrijdag 15 maart 2019 ligakampioenschap Oost-Vlaanderen
zondag 17 maart 2019 Nationale Interclub 9
vrijdag 22 maart 2019 jeugdclubcompetitie 6
vrijdag 29 maart 2019 ligakampioenschap Oost-Vlaanderen
zondag 31 maart 2019 Nationale Interclub 10
vrijdag 26 april 2019 jeugdclubcompetitie 7
zondag 28 april 2019 Nationale Interclub 11
vrijdag 10 mei 2019 jeugdclubcompetitie 8
zaterdag 18 mei 2019 debutantentoernooi Wetteren
vrijdag 24 mei 2019 jeugdclubcompetitie 9
 

 

Een paar data…

Debutantentoernooien

zaterdag 12 januari 2019 Landegem
zaterdag 2 maart 2019 LSV Chesspirant
zondag 7 april 2019 MSV Evergem
zaterdag 18 mei 2019 Wetteren

Oost-Vlaamse Interclub

vrijdag 7 december 2018 Ronde 4
vrijdag 11 januari 2019 Ronde 5
vrijdag 25 januari 2019 Ronde 6 (bye)
vrijdag 15 februari 2019 Ronde 7
vrijdag 1 maart 2019 Ronde 8
vrijdag 5 april 2019 Ronde 9

Nationale Interclub

zondag 2 december 2018 Ronde 5
zondag 3 februari 2019 Ronde 6
zondag 10 februari 2019 Ronde 7
zondag 24 februari 2019 Ronde 8
zondag 17 maart 2019 Ronde 9
zondag 31 maart 2019 Ronde 10
zondag 28 april 2019 Ronde 11

Jeugdclubcompetitie (Stap 2, 3)

vrijdag 18 januari 2019 Ronde 3
vrijdag 8 februari 2019 Ronde 4
vrijdag 22 februari 2019 Ronde 5
vrijdag 22 maart 2019 Ronde 6
vrijdag 26 april 2019 Ronde 7
vrijdag 10 mei 2019 Ronde 8
vrijdag 24 mei 2019 Ronde 9

Ligakampioenschap Oost-Vlaanderen

vrijdag 14 december 2018
vrijdag 1 februari 2019
vrijdag 22 februari 2019
vrijdag 15 maart 2019
vrijdag 29 maart 2019

Jeugdcriteriums

donderdag 27 december 2018 Brugge (2 dagen)
vrijdag 28 december 2018

Zondag 3 maart 2019 in Geel

Woensdag 1 mei 2019 in Aalter

Zondag 7 juli 2019 in Oostende

Zaterdag 06/04/2019 in Limburg

Woensdag 01/05/2019 in Aalter

Zaterdag 29/06/2019 in Landegem

Zondag 7/07/2019 in Oostende

Zaterdag 14/09/2019 in Leuven

Vrijdag 01/11/2019 in Turnhout

Maandag 11/11/ 2019 in Zottegem

Zondag 24/11/2019 in Gent

Zaterdag 28 en zondag 29/12/2019 in Brugge

Brugge (2 dagen)