Categorie archief: Algemeen

Ons jaarlijks jeugdtoernooi editie 2018 gaat door op zaterdag 1 september

Op zaterdag 1 september gaat ons jeugdtornooi door.
Inschrijven kan door een mailtje te sturen naar Stijn Hertelé :
jeugdtoernooi@gmail.com, met vermelding naam, geboortedatum en (indien mogelijk) stamnummer.

Iedere jeugdspeler ontvangt een prijs !

Het jeugdtoernooi gaat dit jaar door op een nieuwe  locatie : Vrije Basisschool De Krekel in Sint-Amandsberg.

Alle details vind je in deze folder :

Downloaden (PDF, 450KB)

Om wat in de sfeer te komen vind je hier foto’s van het tornooi van vorig jaar :

bekijk hier de foto’s en video’s

Onze jeugd op het Oost-Vlaams jeugdkampioenschap te Zottegem, 30.10.2016

Eindklassement

1 De Reese Elias 7.0/7
2 Chen Jiaqi 6.0/7
3 Beukenhorst Gabriel 5.5/7
8 Thienpondt Manu 4.5/7
9 Musabayeva Diana 4.0/7
12 Coorevits Arthur 4.0/7
19 Van Der Meulen Oscar 3.5/7
25 Loic Dubrulle 3.0/7
27 Burssens Maya 2.5/7

Ronde 1

Bleyen Alphonse 1-0 Loic Dubrulle
Musabayeva Diana 1-0 Burssens Maya
Thienpondt Manu 1-0 Christiaens Nyssa
Coorevits Arthur 1-0 Vagenende Lars

Ronde 2

De Reese Elias 1-0 Musabayeva Diana
Beukenhorst Gabriel 1-0 Thienpondt Manu
Plessers Xander 0-1 Coorevits Arthur
Van Der Meulen Oscar 1-0 Ameels Klaus
Burssens Maya ½-½ Latowski Karol
Loic Dubrulle 0-1 Buysse Koenraad

Ronde 3

Coorevits Arthur 0-1 Beukenhorst Gabriel
Van Moldergem Henri 1-0 Van Der Meulen Oscar
Musabayeva Diana 1-0 De Keukelaere Mathias
Thienpondt Manu 1-0 De Schepper Kobe
De Rycke Killian 0-1 Burssens Maya
Vandermeersch Victor 1-0 Loic Dubrulle

Ronde 4

Musabayeva Diana 1-0 Buysse Koenraad
Cappan Stan ½-½ Thienpondt Manu
Van Parijs Dago 1-0 Coorevits Arthur
Burssens Maya 1-0 Van Der Meulen Oscar
Loic Dubrulle 1-0 De Rycke Killian

Ronde 5

Chen Jiaqi 1-0 Musabayeva Diana
Thienpondt Manu 1-0 Burssens Maya
Coorevits Arthur 1-0 Portois Henri
Van Der Meulen 1-0 Sonck Noor
Loic Dubrulle 0-1 De Schepper Kobe

Ronde 6

Thienpondt Manu 0-1 Chen Jiaqi
Kaminskiy Volodimyr 1-0 Coorevits Arthur
Van Der Meulen Oscar 0-1 Musabayeva Diana
Burssens Maya 0-1 Buysse Koenraad
Ysebaert Niels 0-1 Loic Dubrulle

Ronde 7

Musabayeva Diana 0-1 Kaminskiy Volodimyr
Bleyen Alphonse 0-1 Thienpondt Manu
Coorevits Arthur 1-0 Du Four Maurice
Van Moldergem Henri 1-0 Burssens Maya
Foulon Thales 0-1 Van Der Meulen Oscar
Loic Dubrulle 1-0 Christiaens Nyssa