Categorie archief: Algemeen

Onze jeugd op ‘t jeugdtoernooi Zottegem 11.11.2016

Beste Mercatellers

Hieronder de einduitslag van de reeksen -8 en -10 in Zottegem.
Al onze jeugdspelers mogen fier zijn met hun resultaat .
Ja ; we zijn positief verrast door de goede resultaten die onze nieuwkomers behalen.
Het is leuk om jullie met zoveel inzet te zien spelen.
Proficiat aan allen; ik ben fier met wat we zagen op jullie schaakborden.

Vriendelijke groeten
Rudy

Eindklassement -8

Van Der Donckt Xander Zottegem 8.0/9
Coorevits Arthur De Mercatel 8.0/9
De Rycke Killian LSV-Chesspirant 6.0/9
Vertongen Jack De Mercatel 5.5/9
Burssens Maya De Mercatel 5.0/9
Musabayev Maxim De Mercatel 4.5/9
Vandewalle Victor De Mercatel 4.0/9
Van Der Goten Daan De Mercatel 4.0/9

Ronde 1 (11-11-2016)

Burssens Maya 1-0 Musabayev Maxim
Van Der Donckt Xander 1-0 Coorevits Arthur
De Boeck Brecht 0-1 Van Der Goten Daan
De Keukelaere Ruben 1-0 Vandewalle Victor
Vertongen Jack 1-0 David Ghosyan Niko

Ronde 2 (11-11-2016)

Ihm Thomas 1-0 Burssens Maya
Van Der Goten Daan 0-1 De Rycke Killian
Ameels Klaus 0-1 Vertongen Jack
Coorevits Arthur 1-0 Musabayev Maxim
Vandewalle Victor 1-0 De Boeck Brecht

Ronde 3 (11-11-2016)

Vertongen Jack 0-1 Ihm Thomas
Burssens Maya 1-0 Vandewalle Victor
Van Houtte Femke 0-1 Coorevits Arthur
Vynck Arnon 1-0 Van Der Goten Daan
Musabayev Maxim 1-0 Ameels Klaus

Ronde 4 (11-11-2016)

Coorevits Arthur 1-0 Ihm Thomas
Wauters Sarah 0-1 Burssens Maya
De Medts Joren 0-1 Vertongen Jack
Musabayev Maxim 0-1 Van Der Donckt Xander
Van Der Goten Daan 0-1 De Keukelaere Ruben
Vandewalle Victor ½-½ David Ghosyan Niko

Ronde 5 (11-11-2016)

Burssens Maya 1-0 Hanssens Daan
Vertongen Jack 0-1 Coorevits Arthur
Vynck Arnon 0-1 Vandewalle Victor
Ameels Klaus 0-1 Van Der Goten Daan
Van Moortel Guust 0-1 Musabayev Maxim

Ronde 6 (11-11-2016)

Coorevits Arthur 1-0 Hanssens Daan
De Rycke Killian 1-0 Burssens Maya
Wauters Sarah 0-1 Vertongen Jack
Vandewalle Victor 0-1 De Medts Joren
Van Der Goten Daan 1-0 David Ghosyan Niko
Musabayev Maxim 1-0 Van Houtte Femke

Ronde 7 (11-11-2016)

De Keukelaere Ruben 0-1 Coorevits Arthur
Burssens Maya 0-1 Van Der Donckt Xander
Vertongen Jack 0-1 De Rycke Killian
Vynck Arnon 1-0 Musabayev Maxim
Vandermeersch Victor 1-0 Van Der Goten Daan
Van Houtte Femke 0-1 Vandewalle Victor

Ronde 8 (11-11-2016)

De Rycke Killian 0-1 Coorevits Arthur
Burssens Maya 1-0 Vandermeersch Victor
Vandewalle Victor ½-½ Vertongen Jack
Musabayev Maxim ½-½ De Boeck Lieselore
Van Der Goten Daan ½-½ Van Moortel Guust

Ronde 9 (11-11-2016)

Coorevits Arthur 1-0 Burssens Maya
Hanssens Daan 0-1 Vertongen Jack
Vandermeersch Victor 1-0 Vandewalle Victor
De Boeck Lieselore ½-½ Van Der Goten Daan
Musabayev Maxim Bye

Eindklassement -10

Zouaghi Amir KGSRL Gent 8.0/9
Dreelinck Jacob Geraardsbergen 7.5/9
Nemegeer Arne Aalter 7.5/9
Musabayeva Diana De Mercatel 5.0/9
Van Der Meulen Oscar De Mercatel 3.0/9
Vandewalle Lander De Mercatel 3.0/9

Ronde 1 (11-11-2016)

Musabayeva Diana 0-1 Zouaghi Amir
Lambrecht Rune 1-0 Van Der Meulen Oscar
Vandewalle Lander 0-1 Cotman Lothar

Ronde 2 (11-11-2016)

Van Der Meulen Oscar 0-1 Kim Dennis
Vandewalle Lander 0-1 Musabayeva Diana

Ronde 3 (11-11-2016)

Dreelinck Jacob 1-0 Musabayeva Diana
Mathias Stevens 1-0 Vandewalle Lander
Van Der Meulen Oscar 1-0 Sonck Noor

Ronde 4 (11-11-2016)

Musabayeva Diana 1-0 Van Der Meulen Oscar
De Ridder Casper 0-1 Vandewalle Lander

Ronde 5 (11-11-2016)

De Keukelaere Mathias 1-0 Musabayeva Diana
Vandewalle Lander 0-1 Sonck Noor
Van Der Meulen Oscar 1-0 De Ridder Casper

Ronde 6 (11-11-2016)

Musabayeva Diana 1-0 Withouck Jonas
Mathias Stevens 0-1 Van Der Meulen Oscar
Vandenabeele Quinten 0-1 Vandewalle Lander

Ronde 7 (11-11-2016)

De Keukelaere Mathias 1-0 Van Der Meulen Oscar
Türksoy Enes 1-0 Musabayeva Diana
Vandewalle Lander 0-1 Zeegers Arthur

Ronde 8 (11-11-2016)

Musabayeva Diana 1-0 Kim Dennis
Van Der Meulen Oscar 0-1 Withouck Jonas

Ronde 9 (11-11-2016)

Lambrecht Rune 0-1 Musabayeva Diana
Vandewalle Lander 0-1 Vankeersbilck Ilias
Vandenabeele Quinten 1-0 Van Der Meulen Oscar

 

Onze jeugd op het Oost-Vlaams jeugdkampioenschap te Zottegem, 30.10.2016

Eindklassement

1 De Reese Elias 7.0/7
2 Chen Jiaqi 6.0/7
3 Beukenhorst Gabriel 5.5/7
8 Thienpondt Manu 4.5/7
9 Musabayeva Diana 4.0/7
12 Coorevits Arthur 4.0/7
19 Van Der Meulen Oscar 3.5/7
25 Loic Dubrulle 3.0/7
27 Burssens Maya 2.5/7

Ronde 1

Bleyen Alphonse 1-0 Loic Dubrulle
Musabayeva Diana 1-0 Burssens Maya
Thienpondt Manu 1-0 Christiaens Nyssa
Coorevits Arthur 1-0 Vagenende Lars

Ronde 2

De Reese Elias 1-0 Musabayeva Diana
Beukenhorst Gabriel 1-0 Thienpondt Manu
Plessers Xander 0-1 Coorevits Arthur
Van Der Meulen Oscar 1-0 Ameels Klaus
Burssens Maya ½-½ Latowski Karol
Loic Dubrulle 0-1 Buysse Koenraad

Ronde 3

Coorevits Arthur 0-1 Beukenhorst Gabriel
Van Moldergem Henri 1-0 Van Der Meulen Oscar
Musabayeva Diana 1-0 De Keukelaere Mathias
Thienpondt Manu 1-0 De Schepper Kobe
De Rycke Killian 0-1 Burssens Maya
Vandermeersch Victor 1-0 Loic Dubrulle

Ronde 4

Musabayeva Diana 1-0 Buysse Koenraad
Cappan Stan ½-½ Thienpondt Manu
Van Parijs Dago 1-0 Coorevits Arthur
Burssens Maya 1-0 Van Der Meulen Oscar
Loic Dubrulle 1-0 De Rycke Killian

Ronde 5

Chen Jiaqi 1-0 Musabayeva Diana
Thienpondt Manu 1-0 Burssens Maya
Coorevits Arthur 1-0 Portois Henri
Van Der Meulen 1-0 Sonck Noor
Loic Dubrulle 0-1 De Schepper Kobe

Ronde 6

Thienpondt Manu 0-1 Chen Jiaqi
Kaminskiy Volodimyr 1-0 Coorevits Arthur
Van Der Meulen Oscar 0-1 Musabayeva Diana
Burssens Maya 0-1 Buysse Koenraad
Ysebaert Niels 0-1 Loic Dubrulle

Ronde 7

Musabayeva Diana 0-1 Kaminskiy Volodimyr
Bleyen Alphonse 0-1 Thienpondt Manu
Coorevits Arthur 1-0 Du Four Maurice
Van Moldergem Henri 1-0 Burssens Maya
Foulon Thales 0-1 Van Der Meulen Oscar
Loic Dubrulle 1-0 Christiaens Nyssa