Categorie archief: Extra activiteiten

Onze jeugd op ‘t 24e jeugdtoernooi KOSK op zondag 8 juli

De Mercatel viel 3 keer in de prijzen!
Matteo 1ste bij de -10
Maya 4de bij de -10 (de website vermeldt foutief 3de, maar het onderling resultaat telt enkel voor de spelers met het hoogst aantal punten, vandaar)
Diana 3de bij de -12

Rudy mag fier zijn als jeugdleider op de blijvend goede prestaties van onze jeugd.

Guy

-8
Eindstand na 9 ronden

1 Celiktas Kaan  Hoboken  8,0
2 Heynickx Andreas  Neerpelt  7,0
3 Neuteleers Wannes  Dolle Toren Leuven  7,0
6 Plomp Luka  De Mercatel  5,0

1e Ronde
Plomp Luka 1- 0 Huysmans Carsten
2e Ronde
Decraene Lotus 1-0 Plomp Luka
3e Ronde
Plomp Luka 0-1 Celiktas Kaan
4e Ronde
Smolders Pepijn 1-0 Plomp Luka
5e Ronde
Plomp Luka 1-0 Przybyszewski Aleksander
6e Ronde
Van Steertegem Alex 0-1 Plomp Luka
7e Ronde
Plomp Luka 1-0 Heldenbergh Izia
8e Ronde
Heynickx Andreas 1-0 Plomp Luka
9e Ronde
Plomp Luka 0 -1 Oloeriu Cezar

-10
Eindstand na 9 ronden

1 Plomp Mateo  De Mercatel  7,5
2 Van Zandweghe Henri  0 7,5
3 Burssens Maya  De Mercatel  6,0
6 Vertongen Jack  De Mercatel  5,5
11 Musabayev Maxim  De Mercatel  5,0

1e Ronde
Plomp Mateo 1- 0 Despiere Delphine
Deschepper Matteo 0-1 Musabayev Maxim
Burssens Maya 1-0 Litt Thibo
Nikoghosyan David 0-1 Vertongen Jack
2e Ronde
Burssens Maya 0-1 Gellinck Simon
Mernier Martin 1-0 Christiaens Nyssa
Vertongen Jack 0-1 Westerhof Joep
Musabayev Maxim 0-1 Van Zandweghe Henri
Przybyszewski Mateusz 0-1 Plomp Mateo
3e Ronde
Gellinck Simon 1-0 Plomp Mateo
Van Zandweghe Henri 1-0 Mernier Martin
Claus Noah 0-1 Musabayev Maxim
Cottenier Lennart 0-1 Burssens Maya
Decraene Merlijn 0,5-0,5 Vertongen Jack
4e Ronde
Plomp Mateo 1-0 Van Zandweghe Henri
Mernier Martin 1-0 Burssens Maya
Musabayev Maxim 1-0 Jortay Eloise
Vertongen Jack 1-0 Wang Yixuan
5e Ronde
Gellinck Simon 0-1 Musabayev Maxim
Plomp Mateo 1-0 Vertongen Jack
Burssens Maya 1-0 Decraene Merlijn
6e Ronde
Musabayev Maxim 0-1 Westerhof Joep
Govoreanu Matei 0,5-0,5 Plomp Mateo
Burssens Maya 1-0 Wang Yixuan
Vertongen Jack 1-0 Christiaens Nyssa
7e Ronde
Plomp Mateo 1-0 Mernier Martin
Musabayev Maxim 0-1 Burssens Maya
Claus Noah 0-1 Vertongen Jack
8e Ronde
Westerhof Joep 0-1 Plomp Mateo
Van Zandweghe Henri 1-0 Burssens Maya
Govoreanu Matei 0-1 Vertongen Jack
Mernier Martin 0-1 Gellinck Simon
Aishajiang Ehsan 1-0 Musabayev Maxim
9e Ronde
Vertongen Jack 0-1 Van Zandweghe Henri
Plomp Mateo 1-0 Aishajiang Ehsan
Burssens Maya 1-0 Westerhof Joep
Gellinck Simon 0-1 Decraene Merlijn
Mernier Martin 1-0 Govoreanu Matei
Musabayev Maxim 1-0 Przybyszewski Mateusz

-12
Eindstand na 7 ronden

1 Paes Martijn  Dolle Toren Leuven  6,0
2 Malfliet Alexander  LSV-Chesspirant  6,0
3 Musabayeva Diana  De Mercatel  5,5
31 Vandermeulen Oscar  De Mercatel  2,0

1e Ronde
Musabayeva Diana 1-0 Claeys Tuur
Vandermeulen Oscar 0-1 Celiktas Ayhan
2e Ronde
Van Steertegem Maxim 1-0 Musabayeva Diana
Decraene Jade 1-0 Vandermeulen Oscar
3e Ronde
Musabayeva Diana 1-0 Van Parys Dago
Despiere Deborah 1-0 Vandermeulen Oscar
4e Ronde
Dutre Wonder 0-1   Musabayeva Diana
Vandermeulen Oscar 1-0 Van Houdt Niels
5e Ronde
Musabayeva Diana 0,5-0,5 Dewever Niel
Meysman Kaito 1-0 Vandermeulen Oscar
6e Ronde
Sazonov Fedor 0-1 Musabayeva Diana
Vandermeulen Oscar 1-0 Van Outryve Vincent
7e Ronde
Musabayeva Diana 1-0 Paes Martijn
Pauwels Fons 1-0 Vandermeulen Oscar

-14
Eindstand na 7 ronden

1 Liveyns Rune  MSV  6,0
2 Dgebuadze Marie  KGSRL Gent  5,5
3 Rogge Parcival  LSV-Chesspirant  5,0
16 Burssens Jorian  De Mercatel  3,0

1e Ronde
Burssens Jorian 0-1 Dgebuadze Marie
2e Ronde
Tuinier Thijs 0-1 Burssens Jorian
3e Ronde
Burssens Jorian 0-1 Gelders Hanne
4e Ronde
Van Houdt Jonas 1-0 Burssens Jorian
5e Ronde
Cottenier Anton 1-0 Burssens Jorian
6e Ronde
Burssens Jorian 1-0 Oloeriu Calin
7e Ronde
Dierick Tuur 0-1 Burssens Jorian

-16
Eindstand na 7 ronden

1 Vanhoucke Kobe  KGSRL Gent  6,0
2 Van Malder D.  LSV-Chesspirant  6,0
3 Smet Lars  Wetteren  5,0
8 Burssens Ruben  De Mercatel  3,0

1e Ronde
Smet Lars 1-0 Burssens Ruben
2e Ronde
Burssens Ruben 1-0 Schoutteet Jared
3e Ronde
Heymans Berwout 1-0 Burssens Ruben
4e Ronde
Burssens Ruben 1-0 Traest Alexander
5e Ronde
De Bakker Mathisse 0-1 Burssens Ruben
6e Ronde
Burssens Ruben 0-1 Vanhoucke Kobe
7e Ronde
Pauwels Fien 1-0 Burssens Ruben